Політика

“Не міг побороти, тому очолив”: Гончаренко записав звернення до Зеленського через корупцію

0

Нардеп від «Європейської солідарності» Олексій Гончаренко запевняє, що президент Володимир Зеленський зобов’язаний піти у відставку, оскільки порушив свою обіцянку щодо недопущення корупції у своїй команді.

Сьогодні, 10 квітня, нардеп від «Європейської солідарності» Олексій Гончаренко запевнив, що президент Володимир Зеленський не дотримав своє слово щодо того, що він поборе корупцію в Україні. Так, в блозі нардеп нагадав, що президент лише один раз за рік своєї каденції зібрав антикорупційний комітет.

Гончаренко підкреслює, що ніяких результатів в області боротьби з корупцією немає і це відповідальність президента.

Нардеп запевняє, що з того часу в ЗМІ з’являлася інформація про призначення людей олігархів на великі посади в держпідприємства, брат глави ОП нібито торгував держпосадами, а екс-міністр фінансів Уманський заявив, що в країні зникає 5 млрд грн від ПДВ, також 3 млрд грн втратив бюджет після прийняття антитютюнової поправки.

Гончаренко підкреслює, що Зеленський пішов класичним шляхом влади в Україні, побороти корупцію не намагався, зате він її очолив.

Крім того, нардеп нагадав, як Зеленський обіцяв піти у відставку, якщо будуть надані факти того, що члени його команди брали участь в корупції.

Джерело: Диалог.UA

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist