Новини

“Не можна йти на конфлікт з волонтерами”: Політолог вказав на серйозну помилку, допущену командою Зеленського

0

Вікторов Уколов заявив, виступаючи в ефірі телеканалу «Прямий», що команда Володимира Зеленського допустила дуже серйозну помилку. На думку політолога, влада не можна йти на конфлікт з волонтерами та з політичною опозицією так, як це відбувається зараз.

За словами Уколова, замість переслідувань повинна бути політична полеміка. Тим часом те, що відбувається зараз в Україні – це як раз переслідування. Якщо глава держави дійсно образився на ті слова, які прозвучали у відомому відеоролику Звіробій і Федини, то він міг просто звернутися в суд.

Політолог також нагадав, що Петро Порошенко теж опинявся в подібних ситуаціях, причому, не один раз. Однак п’ятий президент є справжнім демократом за своїми поглядами, тому він навіть не подавав ніяких позовів до суду. Те, що сьогодні робить нинішня влада, дуже нагадує дії Віктора Януковича. Андрій Парубій не дарма привів таку аналогію. Адже всі пам’ятають, як засудили людей, які робили портрети Януковича з точкою на лобі. Ці люди адже отримали реальний тюремний термін.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16