Новини

“Не піддавайтеся ненависті”: в ПЦУ звернулися до українців у зв’язку з евакуацією з Ухань

0

У Православній церкві України закликали людей, які намагаються перешкоджати проїзду автобусів з пасажирами літака з Ухань, який став епіцентром епідемії коронавируса, бути милосердними і не вести себе агресивно, йдеться в повідомленні прес-служби ПЦУ.

«У зв’язку з поверненням в Україну наших громадян, евакуйованих з Китаю, де поширилося небезпечне захворювання, ми стали свідками прояву агресивного ставлення до їх приїзду на Батьківщину. Хоча медичними службами засвідчується, що серед тих, хто повернувся, немає хворих, і необхідність проходження карантину є додатковою і необхідним заходом безпеки – страх і відчуження підштовхують людей до неприйняття », – йдеться в повідомленні. Більш того, в церкви підкреслили, що милосердя і любов до ближнього, допомога ближньому, який опинився в біді, і принцип доброго ставлення до людей – це принципи, закладені в Біблії. «Тому, нехай страх перед хворобою не затуманює наші розум і совість, нашу людяність!», – йдеться в повідомленні.

Як відомо, сьогодні, 20 лютого, літак з евакуйованими з Ухань українцями і іноземцями приземлився в міжнародному аеропорту «Харків».