Політика

Не платять зарплат, кажуть звільнятися: на Вінниччині скандал через ситуацію з медиками, які рятують українців від коронавірусу

0

На Вінниччині розгорівся скандал в одній із лікарень області. Причиною стало те, що медикам не виплачують зарплати.

Як відомо, лікарі, які працюють з COVID-позитивними, повинні були отримувати достойну оплату з 300% надбавками. Проте їм заплатили навіть менше, ніж у попередні місяці.

Про це повідомляє OBOZREVATEL.

Зазначається, що в одному медичному закладі Вінницької області медикам не те, що не виплачують заробітну плату, але й взагалі погрожують звільненням.

Одна санітарка анонімно розповіла, що жодних виплат за березень поки що ніхто не дочекався.

Крім того, медикам доводилося зіткнулися із проблемою відсутності будь-яких засобів захисту. З цими проблемами вони звернулися до головного лікаря, проте він в такому випадку лиш запропонував їм звільнитися.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist