Новини

Не плутайте свободу слова зі злочином, – Чумак прокоментував обшуки на “1+1”

0
Заступник генерального прокурора Віктор Чумак заявив, що обшуки на телеканалі “1+1” проводилися у рамках розслідування можливого злочину та не є зазіханням на свободу слова

Про це Чумак заявив у інтерв’ю “Радіо Свобода”.

“Давайте не будемо плутати свободу слова з можливим злочином і розслідування цього злочину. Не можна забороняти правоохоронним органам виконувати свою функціональну діяльність лише через те, що це є ЗМІ загальнонаціонального масштабу”, – сказав Чумак.

За його словами, обшуки на “1+1” не були пов’язані з розповсюдженням певної інформації, яка суспільно важлива, а пов’язані з тим, що в офісі прем’єр-міністра “стоять пристрої, які несанкціоновано знімають інформацію.

“Повинна реагувати на це правоохоронна система? Абсолютно! Якщо у правоохоронців є підстави провести обшуки в місці, де, вони вважають, може знаходитися інформація, пов’язана з цим злочином, вони повинні це зробити? Повинні”, – переконаний Чумак.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16