Новини

Не послухали ЄС: в Україні ухвалили зрадницьке рішення щодо експорту струму

0

В Україні на противагу рекомендаціям Європейського союзу ввели додаткове мито на експорт струму.

Відповідну постанову ухвалила в п’ятницю, 7 лютого, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг. Про це повідомив у Facebook лідер Радикальної партії Олег Ляшко.

“Сьогодні відбулася без перебільшення руйнівна подія для вітчизняної економіки і державної незалежності. НКРЕКП ухвалила злочинну постанову, якою ввела додаткове мито на український експорт струму. Перед цим Енергетичне співтовариство ЄС написало листа до Комісії, в якому чітко вказано, що це рішення суперечить законодавству ЄС і угоді про асоціацію України з ЄС”, – написав політик.

Ляшко передбачив наслідки такого рішення: експорт електроенергії з України може впасти до мінімуму.

“Ми втратимо десь 400 млн доларів валютної виручки. Загубимо вироблення електроенергії, робочі місця енергетиків і шахтарів. Які поїдуть працювати в Польщу, Угорщину чи Росію, які захищають своє виробництво. Всі країни світу захищають свій експорт. В Україні сьогодні дають преференції для імпорту і свідомо знищується власне виробництво”, – наголосив Ляшко.

“А чи знаєте ви, що струм – це був останній енергетичний продукт, який Україна експортувала, а не залежала від його імпорту? Раніше ми поховали газову промисловість і стали імпортерами. Нафтовидобувну – і стали імпортерами нафти. Нафтопереробну – і сьогодні імпортуємо бензин і дизпаливо з Росії та Білорусі. Потім втратили вугілля, а сьогодні відмовляємося і від струму. Україна – за крок від втрати енергонезалежності, а значить  втрати державної незалежності”, – різко підсумував він.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist