Новини

Не послухали ЄС: в Україні ухвалили зрадницьке рішення щодо експорту струму

0

В Україні на противагу рекомендаціям Європейського союзу ввели додаткове мито на експорт струму.

Відповідну постанову ухвалила в п’ятницю, 7 лютого, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг. Про це повідомив у Facebook лідер Радикальної партії Олег Ляшко.

“Сьогодні відбулася без перебільшення руйнівна подія для вітчизняної економіки і державної незалежності. НКРЕКП ухвалила злочинну постанову, якою ввела додаткове мито на український експорт струму. Перед цим Енергетичне співтовариство ЄС написало листа до Комісії, в якому чітко вказано, що це рішення суперечить законодавству ЄС і угоді про асоціацію України з ЄС”, – написав політик.

Ляшко передбачив наслідки такого рішення: експорт електроенергії з України може впасти до мінімуму.

“Ми втратимо десь 400 млн доларів валютної виручки. Загубимо вироблення електроенергії, робочі місця енергетиків і шахтарів. Які поїдуть працювати в Польщу, Угорщину чи Росію, які захищають своє виробництво. Всі країни світу захищають свій експорт. В Україні сьогодні дають преференції для імпорту і свідомо знищується власне виробництво”, – наголосив Ляшко.

“А чи знаєте ви, що струм – це був останній енергетичний продукт, який Україна експортувала, а не залежала від його імпорту? Раніше ми поховали газову промисловість і стали імпортерами. Нафтовидобувну – і стали імпортерами нафти. Нафтопереробну – і сьогодні імпортуємо бензин і дизпаливо з Росії та Білорусі. Потім втратили вугілля, а сьогодні відмовляємося і від струму. Україна – за крок від втрати енергонезалежності, а значить  втрати державної незалежності”, – різко підсумував він.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16