Різне

“Не повторюйте помилок України!” Українська співачка у Мінську виступила на підтримку Лукашенка

0

Заслужена артистка України Вікторія Кохана засвітилася на мітингу в підтримку Олександра Лукашенка, який 16 серпня пройшов в Мінську.

Співачка Вікторія Кохана? виступаючи на мітингу в підтримку Олександра Лукашенка? розповіла, що майдани Україні нічого доброго не принесли, і закликала білорусів не повторювати помилок України.

Коханая розповіла білорусам, що вони мають сьогодні найбільший скарб – спокій і мир. “І поки ви це маєте, ви найбагатші люди в світі. Ви і так все добре знаєте, що в 2004-му у нас була перша революція. У 2013-му у нас була друга революція”, – заявила вона.

Співачка додала, що після революцій Україну чекали суцільно негативні наслідки. Люди були розділені на сорти. Україна втратила через Майдан територію і мир.

“На жаль, перша революція розділила людей на сорти. Перший, другий, третій і далі. Хто був там – той знає. Друга закінчилася тим, що ми втратили територію. На жаль, ми втратили також мир. Ми дуже хочемо миру. Розумієте? І я вас прошу, не повторюйте наших помилок. Не робіть. Просто зберігайте один одного. я багато подорожую, тому що я музикант. Я багато їжджу по гастролях, багато бачу музикантів. Вам всі заздрять “, – заявила артистка.

Відзначимо, що співачка – киянка, вона народилася в Києві в 1984 році. Кохана – автор багатьох хітів для зірок українського і російського шоу-бізнесу. Зокрема, вона писала пісні забороненій в Україні співачці Корольовій, є автором хітів Повалій, Баскова, “На-На” і ін.