Connect with us

«Не прислухався!» Южаніна розгромила Зеленського за закони про РРО та кешбек

Політика

«Не прислухався!» Южаніна розгромила Зеленського за закони про РРО та кешбек

Володимир Зеленський не дослухався до експертів, які розібралися в усіх підводних каменях законопроєктів про РРО і кешбеки.

Про це заявила депутатка партії «Європейська солідарність» Ніна Южаніна на своїй сторінці у Facebook. Вона наголосила, що, підписавши ці закони, глава України ліквідує спрощену систему оподаткування як таку.

«Із сьогоднішнього пресмарафону очевидно, що і президент не зрозумів, що означатиме зобов’язати кожного підприємця (крім платників єдиного податку першої групи) застосовувати касові апарати, а ще й до того вести складський облік. Він навіть не поцікавився, проти чого виступають підприємці, які вже неодноразово виявляли свою позицію біля ОП», – написала політикиня.

Вона зазначила, що: «До останнього була переконана, що в знищенні ФОПів зацікавлені лише декілька народних депутатів, які замість мізків озброїлися гаслом «податки мають сплачувати всі».

«А заїжджена фраза: «Коли компанії не захотіли платити нормально податки, вийти з тіні, вони придумали, що будуть оформлювати все на ФОПи», – свідчить тільки про одне: президент навіть не намагався дослухатися до експертів, які розібралися в усіх підводних каменях законопроєктів про РРО і кешбеки і прагнули донести свою думку до влади», – написала Южаніна.

Click to comment

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Підписуйся

Loading...

Цікаве

To Top