Суспільство

Не розуміє, чому ненавидять NEWSONE: Працівниця телеканалу Медведчука пожалілась, що буде вимагати розслідування нападу на себе

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Кореспондентка NEWSONE Віолетта Товкес, на яку напали під час прямого ефіру на церемонії вшанування пам’яті жертв Голодоморів, в Instagram розповіла, що відчуває себе нормально, а телеканал буде зв’язуватися з правоохоронцями з приводу інциденту, передають Патріоти України.

«Завтра о 11:00 в ефірі на телеканалі NEWSONE ми будемо зв’язуватися, швидше за все, з Антоном Геращенком. Будемо цікавитися, яка буде реакція правоохоронних органів. Будемо, мабуть, говорити і з главою НСЖУ Сергієм Томіленком. Ми бачимо, що напад на журналістів – це не щось надприродне останнім часом. Якби все спільнота об’єдналася, і когось дійсно покарали, то таких би випадків як мінімум було б мало, або взагалі не було», – сказала Товкес.

Проросійська пропагандистка також розповіла, що їй вдалося зафіксувати кадри, де непогано видно обличчя нападника, кільце на його пальці. На заставці його телефону була картинка, яка говорить про приналежність чоловіка до однієї з організацій. До якої організації, дівчина не уточнила.

Нагадаємо, 28 листопада в Києві невідомий напав на журналістку телеканалу NEWSONE Віолетту Товкес в прямому ефірі. В цей час кореспондентка розповідала українцям, як проходять заходи з нагоди Дня пам’яті жертв Голодоморів і політичних репресій. Близько 16:00 до неї підійшов чоловік у капюшоні і масці, вибив з рук мікрофон і свічку, а також почав штовхати дівчину. При цьому він емоційно щось кричав і пішов геть.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16