Суспільство

Не*** шастать: У київському аеропорту не пустили в Україну туристів з георгіївською стрічкою

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

У аеропорту “Бориспіль” прикордонники не пустили в Україну двох іноземців – громадян Німеччини та Росії. На рюкзаку хлопця була георгіївська стрічка, яка заборонена у нашій державі. Прихильникам російської агресії довелося повернутись назад у Берлін, передають Патріоти України.

З “колорадською” стрічкою був саме громадянин Німеччини. Він пояснив, що це подарунок від друга з Росії. Про інцидент повідомляє пресслужба Державної прикордонної служби. Хлопцеві 25-26 років, а його супутниці, громадянці РФ, 21-22 роки. Вони прибули разом рейсом з Берліну й тепер повернуться назад. Вряд чи ці молодята не знають, що означає такий символ.

Чому в Україні заборонена георгіївська стрічка?

Це геральдичний елемент, що використовувався в системі державних нагород Російської імперії у другій половині 18 — початку 20 століть. Чимало українців, які служили в імперській армії були відзначені орденом святого Георгія. Але сьогодні це символ російської агресії – георгіївські стрічки (їх ще називають “колорадськими”) використовують проросійські бойовики на Донбасі, а у Росії це обов’язковий елемент, який використовують аби продемонструвати військову силу країни-окупанта. З 2017 року цей символ заборонений в Україні

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16