Суспільство

“Не транслюють чисту пропаганду Росії” – У Зеленського пояснили, чому чиновники ходять на канали Медведчука

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Радник глави офісу Президента Андрія Єрмака Михайло Подоляк вважає, що канали Віктора Медведчука не транслюють “чисту російську пропаганду”. Про це він розповів в інтерв’ю виданню ”Бабель”.

Подоляк заявив, що негативно ставиться до деяких пулів, які “займають позицію сусідніх держав”. Йдеться про ставлення телеканалів до виборів і внутрішню політику України.

“Не бажано, щоб такі канали взагалі мали можливість впливати на дуже хаотично налаштовану аудиторію”, – сказав він.

За словами радника Єрмака, негативно впливають на велику аудиторію українців 3 телеканали з пулу лідера ОПЗЖ Віктора Медведчука.

“Але, якщо ми будемо їх ізолювати, а вони все одно будуть віщати, то чверть населення буде перебувати під впливом чужорідної пропаганди. Ви вважаєте, це правильно? Ми зобов’язані ходити і забирати ці 25 відсотків, доводячи свою правоту”, – вважає він.

На думку Подоляка, канали Медведчука не транслюють чисту пропаганду Росії, тому що Кремль веде більш примітивну, більш жорстку і при цьому більш якісну технологічно пропаганду. А на каналах Медведчука поводяться м’якше.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16