Суспільство

“Не тримає зла на Італію”: Нацгвардієць Марків заявив, що планує і далі захищати Україну

0

Військовослужбовець Віталій Марків має намір продовжити військову кар’єру в Україні після звільнення з ув’язнення в Італії. Про це він сказав в інтерв’ю Радіо Свобода після виправдувального рішення італійського суду.

За словами нацгвардійця, перед засіданням Міланського Апеляційного суду він “готувався до гіршого, але сподівався на краще”. Разом з тим Марків підкреслив, що незважаючи на три роки ув’язнення, він не тримає зла на Італію та італійський народ. Більш того, боєць планує одного разу знову відвідати Італію.

“Італія-це країна, яка дала мені освіту, дах над головою, показала, що таке життя в Європі. І засуджувати Італію через дії окремих осіб я не буду. Я ніколи не тримав зла…на італійський народ. Мене ж не італійський народ засудив”, – сказав він.

Серед іншого Марків зазначив, що своє майбутнє він бачить тільки в Україні в якості захисника своєї рідної країни.

  • 30 червня 2017 року Віталій Марків був затриманий в Болоньї за підозрою в причетності до загибелі на Донбасі фоторепортера Андреа Роккеллі.
  • За версією італійських слідчих, Марків, перебуваючи на горі Карачун, передав ЗСУ інформацію про перебування журналіста, а також російського перекладача Андрія Міронова на зазначеній території.
  • 3 листопада суд виніс виправдувальний вирок і зняв з Марківа всі звинувачення.