Політика

Не “Велюром” єдиним: журналісти показали, як дружина нардепа Тищенка заробляє під час карантину. ВІДЕО

0

В Києві попри карантин продовжує роботу щонайменше один магазин косметики Алли Барановської – дружини народного депутата Миколи Тищенка.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Про це йдеться у сюжеті програми “Гроші”, повівдомляє УНІАН.

Мова йде про мережу салонів краси та магазинів косметики преміум-сегменту, яка належить Барановській. На сторінках соцмереж закладів є повідомлення, що вони працюють онлайн до завершення карантину.

Журналісти перевірили, чи так це насправді, і стверджують, що один із закладів мережі на столичному Печерську активно працює. На відзнятих ними кадрах можна бачити, як чоловік у масці заносить до студії чимало коробок, імовірно – з продукцією.

На відміну від майже всіх інших подібних салонів під час карантину там робота не зупинилась. Журналісти відзняли дівчину, яка приїхала на іномарці та зайшла всередину без жодних засобів захисту. Через 20 хвилин вона вийшла з салону із фірмовим пакетом закладу.

Наступним до салону приїжджає “Мерседес”. З авто виходить брюнетка, в одній руці в неї телефон, а в іншій – пачка грошей. Дівчина впевнено заходить до салону, і скоро виходить звідти з тим же брендованим пакетом закладу.

Журналісти роблять висновок, що для особливих клієнтів салон таки відчиняють. При тому, в студії не дотримуються жодних санітарних норм – ані персонал, ані відвідувачі не вдягають масок чи рукавичок.

Сама Алла Барановська відмовилась давати коментарі журналістам.