Суспільство

“Не відповідає інтересам українців!”: Кравчук в ефірі у Скабєєвої почав захищати пам’ятники Жукову

0

Перший президент запропонував “внести корективи” до закону про декомунізацію, інформує 5.ua.

Перший президент України Леонід Кравчук в ефірі одного з пропагандистських телеканалів Росії заявив, що треба змінити закон про декомунізацію, бо “не всі українці її підтримують”.

Так Кравчук прокоментував демонтаж студентами меморіальної дошки маршалу Радянського Союзу Георгію Жукову.

“Не всі люди в Україні так ставляться до того, що відбувається з символами СРСР. Але, до вашого відома, в Україні прийнято закон про декомунізацію, де сказано, що символи СРСР повинні бути зняті. Закон треба виконувати або внести поправки до закону. Така моя точка зору, – заявив перший президент в ефірі у пропагандистки Ольги Скабєєвої.

Він також додав: “Народ України по-різному ставиться до цього, і закон про декомунізацію не в усьому виписаний, не зовсім відповідає інтересам всього народу України, я думаю, що було б непогано внести корективи”.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist