Новини

Не виключено, що Зеленського в Оман затягли Єрмак та Емануїлов – Безсмертний

0
Український політик та дипломат Роман Безсмертний поділився своїми міркуваннями щодо загадкових відвідин Оману президентом України Володимиром Зеленським на початку січня 2020 року

Про це він розповів в етері програми “Студія Захід” з Антоном Борковським, яка в суботу, 15 лютого, вийшла в ефірі телеканалу Еспресо.TV.

“В кінці 20-х чисел грудня місяця в Оманській затоці проводилися великі навчання військово-морського флоту Китаю, Росії і Ірану з питань деблокування держави. І оці навчання завершилися в 10-х числах січня місяця. Власне, в цей період і відбувається оця зустріч. І тут уже легко було пояснити, чому в цьому регіоні з’являється воєнне керівництво і керівництво оборонного комплексу Російської Федерації”, – зазначив він.

Саме тому, як каже Безсмертний, в Оман тоді “не випадково смикнули” (“бо я можу назвати тільки так – смикнули президента України”).

“І хто це зробив? Для мене немає сумніву, що це було зроблено руками нинішнього новопризначеного керівника Офісу (президента, – ред.) пана Єрмака. Поясню чому: тому що його бізнеспартнер, його друг по життю Емануїлов, який працював в Ірані, в Афганістані, який має посвідчення учасника бойових дій в Афганістані. В одному з документів я прочитав, уявіть собі, таку фразу: “мистецтвознавець, сходознавець, науковець, інтегрований в злочинний світ міста Москви”. Розумієте, що це за ряд слів? Він дуже щільно інтегрований у вище кервництво оборонного комплексу Російської Федерації. І, очевидно, що не випадково було обрано цей регіон для зустрічі. Тим більше згадайте актуальність проблеми енергетичного комплексу на той момент, забезпечення вуглеводнями, ситуацію з “припиненням війни”, як її показує нинішнє політичне керівництво”, – пояснив дипломат.

Як припускає Безсмертний, Зеленський вирушив до Оману “без інформування міністра закордонних справ, Міністерства закордонних справ, посла, тому що посол є на декілька країн” й до того ж “на чужому літаку, без статусу візиту”.

За словами політика, чинний президент України міг бачитися там не лише з Патрушевим, а, не виключено, мав “декілька зістрічей”.

“Треба просто вияснити, з ким були іще зустрічі з російської сторони”, – додав Безсмертний.

Нагадаємо, що опозиційний до Кремля російський професор політології Валерій Соловей теж заявляв про цілу серію зустрічей Зеленського з високопосадовцями РФ в Омані.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist