Суспільство

“Не вистачає гарантій”: Венедіктова пропонує законодавчо закріпити неможливість зняття генпрокурора Радою “з політичних мотивів”

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Генеральний прокурор Ірина Венедіктова пропонує ухвалити закон, який би унеможливив звільнення генпрокурора Верховною Радою.

Як передає Цензор.НЕТ, про це вона заявила в ефірі програми “ВІП з Наталією Мосейчук” на телеканалі “1+1”.

“У мене є гарна ідея … законопроєкту. У нас дійсно повинен бути незалежний генеральний прокурор. Президент має винести кандидатуру в зал (Верховної Ради), а парламент має підтримати цю кандидатуру, а зняти з політичних мотивів не може. Можемо взяти як аналогію керівника НАБУ і керівника САП”, – сказала вона

При цьому Венедіктова підкреслила: “Коли у генпрокурора є гарантії професійних свобод, він може робити все, що завгодно”.

Водночас генпрокурор запевнила: “хочу сказати, що цим законопроєктом я не себе буду цементувати, а вже наступного генерального прокурора. Думаю, що в принципі така ідея може бути підтримана”.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16