Новини

“Не задивляйся на Крим”: Поклонська радить Зеленському провести загальноукраїнський референдум

0

Президент України Володимир Зеленський повинен перестати задивлятися на півострів Крим, замість цього провести загальноукраїнський референдум, на якому народ висловить свою думку, як далі існувати країні. За інформацією РІА Новини, така заява пролунала від колишнього кримського прокурора, а нині депутата Держдуми Наталі Поклонский.

Вона нагадала, що напередодні Зеленський виступав на Мюнхенській конференції з безпеки і заявив про намір провести цієї осені місцеві вибори в Україні, включаючи «ЛДНР», а також Крим. Поклонська настійно рекомендує Главі держави замість цих виборів провести референдум, щоб українці відповіли, як потрібно далі жити. Депутат закликає Зеленського залишити в спокої півострів. «Чи хочуть громадяни України продовження громадянської війни на Донбасі? Або, може бути, люди хочуть миру і добросусідських відносин з Кримом. При цьому питання приналежності Криму українській владі пора залишити в спокої. Крим – це Росія », – заявила Поклонська.

За її словами, Зеленському пора припинити топтатися на одному місці і потрібно зробити все можливе, щоб Україна рухалася вперед, а для цього потрібно визнати, що Крим возз’єднався з Росією і не повернеться під контроль Києва вже ніколи. На думку депутата, президент України сам не вірить в те, що говорить.