Різне

Не жартують: Ще одна країна розмістила винищувачі F-16 в Польщі

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Португалія розмістила 4 винищувачі F-16 на території Польщі.

Про це повідомила пресслужба Військово-повітряних сил Португалії.

Варто зауважити, що це було зроблено у рамках місії НАТО із посилення присутності на східному фланзі Північноатлантичного Альянсу.

Зокрема, йдеться про план дій з підвищення готовності, який включає низку наземних, морських та повітряних заходів у східній частині території держав НАТО, в тому числі навчання, спрямовані на колективну оборону та врегулювання криз.

Літаки перебуватимуть у Польщі два наступні місяці.

Португальські винищувачі F-16 приєднались до 70 військових, які прибули на авіабазу Мальборк кількома днями раніше.

Джерело: Вголос

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16