Політика

“Не знаю, чи можна вас назвати громадянином”: ветеран АТО розгромив Усика за заклик до дружби з Росією

0

Ведучий програми «Veterano Блог» і ветеран АТО Леонід Остальці піддав критиці відомого українського боксера Олександра Усика через відсутність у нього чіткої громадянської позиції. «Як чемпіон світу з боксу ви, Олександр, вважаєте себе українцем, а також вважаєте себе чоловіком, який, незважаючи ні на що, чогось вартий, ви зобов’язані мати чітку і обґрунтовану позицію, а не півтори години« мир, дружба, жвачка », а також все це присипати православ’ям і «дружбою у Христі», – заявив Остальцев.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

” alt=”” aria-hidden=”true” />

При цьому колишній військовий не вважає, що Усика можна назвати українським громадянином.

«На вашому плечі, Сашко, такий же герб, так само, як і на моєму, але, різниця між нами в тому, що я – українець. Але ось чи можна так назвати вас – не знаю. Більш того, вся різниця в тому, що я не пробачу тисячі убитих українців. І я, як і багато таких же, як і я, є саме тим «добром з кулаками», про який ви так часто говорите. У мене є зброя і є яйця, щоб його використовувати проти тих, хто бажатиме зла мені, моїм рідним і моїй країні. Мене так виховали, бо я – солдат і чоловік », – сказав ветеран АТО. Нагадаємо, що Олександр Усик не раз відрізнявся лояльною риторикою на адресу Росії, незважаючи на її агресивну політику в нашій країні.