Політика

“Не зупиняйся”: Притула звернувся до Байдена через санкції проти Коломойського

0

Ведучий і громадський діяч Сергій Притула з захопленням сприйняв новину про те, що США ввели санкції проти українського мільярдера, олігарха Ігоря Коломойського.

Із заявою з приводу обмежувальних заходів він виступив на особистому акаунті в Facebook.

Про санкції США проти Коломойського стало відомо 5 березня. В “чорний список” також потрапили дружина і двоє дітей українського олігарха з-за “значною корупції”.

Притула привітав рішення Вашингтона. З цього приводу він звернувся до американського президента Джозефа Байдена.

“Шановний Байден! А щоб ти всім нам здоровий був! І щоб натхнення тебе не покидало! Не зупиняйся! Хай живе” пінкова демократія “!” – написав активіст.

Варто зазначити, що через санкції Коломойському і його сім’ї тепер заборонений в’їзд на територію Сполучених Штатів. Однак, швидше за все, це не єдині проблеми, які очікують мільярдера.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16