Політика

“Не звертайте уваги”: Арахамія назвав чутками інформацію про можливість скасування безвізу для України

0

Голова парламентської фракції “Слуга народу” Давид Арахамія висловився, що загроза для безвізового режиму України з ЄС у зв’язку з проблемною процедурою відбору керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури – просто чутки.

Так Арахамія відреагував на заяву німецького євродепутата Віоли фон Крамон. Крім того, народний депутат закликав “не звертати увагу”, повідомляє “Цензор.Нет“.

“Давайте не будемо звертати увагу на чутки, а на документи”, – сказав він.

На зауваження журналіста про те, що це не чутки, а заява німецького євродепутата, учасниці комітету у закордонних справах Арахамія заперечив.

“Я буду реагувати тільки на листи. Листа немає ні від кого. Ні від депутата, ні від парламенту… Я вам нагадую, що у нас є асоціація з ЄС – там сотні, а то й тисячі документів, які ратифіковані. Там ніякого САП немає, там є незалежність антикорупційної структури, ми це підтримуємо і будемо цього дотримуватися”, – додав нардеп.

Джерело: OBOZREVATEL

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist