Суспільство

«Негідники, зрадники, пропагандисти»: Лідер терористів Пушилін обурився призначенням нових представників Донбасу в ТКГ

0

Лідер маріонеткової республіки «ДНР» Денис Пушилін у розмові із проросійським блогером Анатолієм Шарієм не обмежував себе в «епітетах» по відношенню до українських журналістів Сергія Гармаша і Дениса Казансього, яких напередодні призначили офіційними представниками ОРДЛО в Тристоронній контактній групі.

Пушилін заявив, що призначення Казанського і Гармаша – це явний сигнал того, що Київ не готовий домовлятися із представниками окупованих територій. Більше того, він обізвав журналістів негідниками, зрадниками і пропагандистами, які отримують за свою діяльність гроші починаючи із 2014 року.

Лідер бойовиків вважає абсурдом появу українських журналістів в ТКГ. За його словами, Гармаш і Казанський не спроможні вплинути на припинення військового конфлікту в Донецькій і Луганській областях, відкриття нових КПВВ і т. д.

Пушилін заявив, що подібним рішенням Зеленський ухиляється від виконання обов’язків по врегулюванню конфлікту, які взяв на себе.

Зазначимо, що думку ватажка терористів поділяє і колишній радник секретаря РНБО Сергій Сивохо. Коментуючи дану ситуацію, Сивохо  назвав українських журналістів «надто незрозумілими людьми».

«Ми все далі від миру… Знову незрозумілі рухи тіла, і занадто зрозумілі люди в ТКГ. Схоже, ніхто не збирається домовлятися. Ми все більше забиваємось в глухий і темний куток. Звідти нас точно ніхто не почує», – заявив Сивохо.

У зв’язку з такими змінами в складі української делегації, на думку Сивохо, ТГК перетворилася в «просто красиві три букви».

Джерело: Хвиля

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist