Новини

“Немає причин обурюватися”: у Мюнхені оцінили скандальний “мирний” план для України

0

Голова Мюнхенської безпекової конференції Вольфганг Ішингер заявив, що скандальний “мирний” план для України з проросійськими пунктами не варто сприймати надто серйозно.

Водночас, як передає ТСН, він визнав, що підписав гучний документ, але не бачить причин для невдоволення ним.

“Так, я приватно підписав цей документ, так само, як і Карл Більдт. Але немає причини так обурюватися. Ми висуваємо багато різних пропозицій, і сподіваюся, що час від часу ми ініціюємо розумні пропозиції. Але все це не треба сприймати так жахливо серйозно”, – сказав Ішингер.

Нагадаємо, що голова Мюнхенської безпекової конференції називав себе другом України та заявляв, що Європейський союз не повинен забувати про агресію Росії проти України. Однак нещодавно Ішингер був помічений у Кремлі, де супроводжував прем’єр-міністра Баварії Маркуса Зьодера.

Крім того, він дещо змінив свою риторику та почав відстоювати інтереси РФ. Так, колишній дипломат стверджує, що Європа не повинна приймати відчуження країни-агресора, а навпаки – працювати над посиленням діалогу з нею та тримати двері відчиненими, незважаючи на вторгнення в Україну, Грузію та Сирію.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist