Новини

“Немає причин обурюватися”: у Мюнхені оцінили скандальний “мирний” план для України

0

Голова Мюнхенської безпекової конференції Вольфганг Ішингер заявив, що скандальний “мирний” план для України з проросійськими пунктами не варто сприймати надто серйозно.

Водночас, як передає ТСН, він визнав, що підписав гучний документ, але не бачить причин для невдоволення ним.

“Так, я приватно підписав цей документ, так само, як і Карл Більдт. Але немає причини так обурюватися. Ми висуваємо багато різних пропозицій, і сподіваюся, що час від часу ми ініціюємо розумні пропозиції. Але все це не треба сприймати так жахливо серйозно”, – сказав Ішингер.

Нагадаємо, що голова Мюнхенської безпекової конференції називав себе другом України та заявляв, що Європейський союз не повинен забувати про агресію Росії проти України. Однак нещодавно Ішингер був помічений у Кремлі, де супроводжував прем’єр-міністра Баварії Маркуса Зьодера.

Крім того, він дещо змінив свою риторику та почав відстоювати інтереси РФ. Так, колишній дипломат стверджує, що Європа не повинна приймати відчуження країни-агресора, а навпаки – працювати над посиленням діалогу з нею та тримати двері відчиненими, незважаючи на вторгнення в Україну, Грузію та Сирію.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16