Суспільство

Неможливо пояснити: Італійські вчені виявили антитіла до COVID-19 у крові, взятій ще у вересні 2019 року

0

Італійські дослідники з’ясували, що вірус COVID-19 поширювався в країні вже у вересні 2019 року.

“Ми здійснили аналіз і вивчили специфічні антитіла, пов’язані з появою коронавірусу, у зразках крові 959 людей, яким було зроблено скринінг на пухлині в легенях у період між вереснем 2019 року і березнем 2020 року. Антитіла на Sars-Cov-2 RBD виявлено у 111 людей із 959 (11,6%)”, – йдеться в доповіді, підготовленій спільно Інститутом онкології Мілана та Сієнським університетом, передає Цензор.НЕТ з посиланням на Інтерфакс-Україна.

У дослідженні зазначено, що найбільша кількість випадків припала на італійську область Ломбардія, потім ідуть П’ємонт, Лаціо, Емілія-Романья, Тоскана і Венето.

“Це дослідження вказує на виявлення вірусу Sars-Cov-2 у безсимптомних пацієнтів в Італії значно раніше, ніж з’явився перший пацієнт. Дослідження антитіл до Sars-Cov-2 у людей без симптомів ще до оголошення епідемії COVID могло б змінити історію цієї пандемії”, – заявили італійські експерти.

Водночас Массімо Галі, директор клініки інфекційних захворювань ім. Луїджі Сакко в Мілані, сумнівається в тому, що цей вірус “настільки старий”, що є в Італії з вересня 2019 року.

“Мені складно повірити в те, що цей вірус настільки старий, я очікую конкретних підтверджень. Якщо він дійсно існував уже з вересня 2019 року, треба зрозуміти, чому одразу ж не з’явилися перші вогнища заражень”, – сказав Галі журналістам.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16