Суспільство

“Необхідно захистити українців від хаосу цієї влади”: Герасимов заявив про термінове скликання Ради

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

“Європейська Солідарність” вимагає скликати позачергове засідання Верховної Ради і ухвалити зміни до Державного бюджету, збільшивши на 7 мільярдів гривень обсяг субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, пише 5 канал.

Про це після наради з керівництвом парламенту, урядовців, депутатських фракцій та груп заявив співголова “Європейської Солідарності” Артур Герасимов.

Він зауважив, що зміни до бюджету, ініційовані “ЄС”, зможуть убезпечити українців від хаотичних рішень влади, яка то різко піднімає тарифи, то потім обіцяє їх знизити.

“Зважаючи на повний провал у боротьбі з епідемією коронавірусу і хаотичне введення карантинних обмежень, наші вимоги щодо збільшення видатків на субсидії і спрощення їх одержання залишаться в силі. Навіть якщо станеться диво і влада знизить тарифи до попереднього рівня, ми вимагатимемо ухвалення нашого законопроекту”, – наголошує Герасимов.

Він нагадав, що навесні 2020 року влада забрала в людей близько 8.3 мільярди субсидій у антиковідний фонд, які згодом закопала в дороги. “І навіть ті урізані субсидії, які лишились, не виплачуються вчасно. До нас звертаються громадяни, яким досі не нарахували субсидії за листопад-грудень 2020 року”, – повідомив Герасимов.

“Ми всі пам’ятаємо, що попри обіцянки Зеленського про зменшення тарифів в 2021 році ціна газу почала зростати не на відсотки, а в рази, в залежності від постачальників. Окрім цього майже в два рази для найбідніших зросла вартість електричної енергії. Бо ті сто кіловат, в які намагалася вкластися будь-яка бабуся, економила, вимикала світло, не дивилася телевізор – сьогодні цієї ціни пільгової немає”, – констатує Герасимов.

Він також наголосив, що при цьому Україна знову почала імпортувати енергоносії з Росії та Білорусі. “Поки функціонувала формула Роттердам+, та формула, про яку було розказано дуже багато негативної інформації, чомусь цей пільговий тариф на електричну енергію для бабусь існував. Як тільки його відмінили і не стало Роттердам+, то ціни на електроенергію зросли, а уряди Зеленського почали імпортувати електроенергію з Росії та Білорусі”, – зауважив народний депутат.

“Головна вимога “Європейської Солідарності” до так званих антикризових рішень влади – за жодних обставин не повертати Україну на “газову голку” Кремля. Давайте не забувати – саме залежність від дешевого російського газу була однією з причин, які привели до Харківських угод, до анексії Криму, до війни на Донбасі, через яку в нас понад 13 тисяч вбитих, мільйони переселенців. Саме тому надзвичайно важливо зберігати ту складну тарифну реформу урядів Арсенія Яценюка та Володимира Гройсмана, яка відбувалася в 2014-2017 роках і яка дозволила нам зіскочити з “газової голки” Кремля”, – говорить Артур Герасимов.

“Саме тому ми вимагаємо і хочемо підкреслити ще раз: незахищені верстви населення мають бути забезпечені субсидіями в достатньому об’ємі. “Європейська Солідарність” зареєструвала і вимагає термінового ухвалення законопроекту про додаткове виділення 7 млрд грн на субсидії для людей”, – нагадав співголова фракції.

“Навіть думки не має виникати ні в кого, що для вирішення проблем з цінами на газ ми маємо будь-яким чином виходити на перемовини з Москвою, на отримання російського газу”, – наголошує Герасимов.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16