«Неправда від початку і до кінця», — глава ОП Єрмак про те, що Зеленський нібито міг зустрічатися в Омані з Патрушевим
Новини

«Неправда від початку і до кінця», — глава ОП Єрмак про те, що Зеленський нібито міг зустрічатися в Омані з Патрушевим

Керівник Офісу Президента Андрій Єрмак прокоментував оприлюднену журналістами програми «Схеми» інформацію про те, що президент Володимир Зеленський нібито повернувся з Оману тим же літаком, яким у цю країну прилетів секретар Ради безпеки Росії Микола Патрушев.

Свій коментар Єрмак опублікував у Facebook.

«Чи можна назвати сюжет «Схем» Радіо Свобода таким, що підкріплений фактами, і є об‘єктивним? На жаль, ні. Де свідчення конкретних людей? Де об’єктивні дані? Чи почули глядачі хоч щось, окрім фрази «за свідченням наших джерел»?» — написав Єрмак.

Керівник Офісу Президента наголошує, що свобода слова є одним із пріоритетів, а влада прагне до діалогу і готова відповідати на конструктивну критику, підкріплену фактами.

«Основна проблема сюжету «Схем» у тому, що коментувати там нічого. Це все — неправда від початку і до кінця, і немає жодного об‘єктивного твердження, яке могло б стати реальним, ґрунтовним предметом для обговорення», — вважає Єрмак.

«Завтра будь-хто може випустити такий сюжет про будь-кого, в якому єдиним свідченням буде «як стверджують наші джерела» і абсолютно маніпулятивні фрази під драматичну музику», — припустив глава ОП.

Він запевнив, що Офіс Президента готовий спілкуватися із журналістами і відповідати на будь-які запитання.

«Але хотілося б відповідати на питання, які базуються на фактах, а не припущеннях», — підсумував Єрмак.

У четвер, 13 лютого програма «Схеми» повідомила, що секретар Ради безпеки РФ Микола Патрушев прибув в Оман того ж дня, коли звідти вилетів президент України Володимир Зеленський. За даними журналістів «Схем», Зеленський скористався для повернення в Україну тим самим літаком, на якому Патрушев прибув до Оману з Москви.

Неправда від початку і до кінця, - глава ОП Єрмак про те, що Зеленський нібито міг зустрічатися в Омані з Патрушевим 01
Неправда від початку і до кінця, - глава ОП Єрмак про те, що Зеленський нібито міг зустрічатися в Омані з Патрушевим 02

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16