Політика

“Нехай її в Росії вибирають”: українці відреагували на можливе балотування Оксани Марченко в президенти України

0

Оксана Марченко, українська телеведуча, дружина народного депутата від ОТЗЖ Віктора Медведчука, в інтерв’ю сайті «Країна», висловилася про своє можливе балотування в президенти. Марченко дивно відповіла, що не підтверджуючи і не спростовуючи цю можливість. «На все воля Божа», – лаконічно відповіла вона. У той же час, в коментарях в мережі українці гнівно відреагували на дані слова Оксани.

Багато вказали, що не те що не бачать її на посаді глави держави, а бажають, що б кума російського лідера Володимира Путіна оговталася за ґрати. Інша частина і зовсім запропонувала Марченко покинути Україну, і балотуватися в президенти в РФ.

«Цю с ​​* ку посадити потрібно», «нехай її в Росії вибирають», «Ну, що за дурість? Кому приходять в голову такі дурниці? Вона ж не в політиці »,« В Якутії! Або в Магадані (на нарах)! » «Ботокса стільки влили, що особа роздуло і на себе не схожа. У розпорошу … »,« Дивлячись на нинішнього президента, мене важко чимось здивувати », – писали люди. Нагадаємо, раніше Марченко вперше розповіла, як живе їхня сім’я після введених санкцій.

Про це кума голови РФ Володимира Путіна розповіла в інтерв’ю порталу «Країна». Так, на Медведчука і Марченко, після розслідування СБУ, яке підтвердило фінансування тероризму, були введені санкції. Через добу Оксана записала відеозвернення, в якому повідомила, що йде в політику. В даний час, відповідаючи на питання журналіста, відчула сім’я знаменитості вже конкретні наслідки санкцій, Марченко відповіла, що так.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16