Суспільство

Ніцой зробила жорстку заяву: “Українці дозволяють собі сісти на голову і мовчать, як телята. Слабаки”

0

Закон «Про освіту» не дискримінує права національних меншин – навпаки: дискримінує в Україні українців.

Про це «Вголосу» розповіла дитяча письменниця та захисниця державної мови Лариса Ніцой.

Зазначимо, днями головний рабин Кривого Рогу Лірон Едері заявив, що чинний Закон України «Про освіту» лише частково враховує потреби нацменшин під час освітнього процесу.

«У цьому законі має бути написано: «Усе навчання в Україні повинно бути українською мовою, але щоб зберегти і забезпечити інтереси національних меншин, вони можуть вивчати свою мову, історію та культуру. Вивчати!», – зазначила вона. – У законі ж «Про освіту» написано, що «нацменшини можуть здійснювати все своє навчання мовою національних меншин».

При цьому Ніцой зауважила: «Та ніде у світі таких преференцій немає для представників нацменшин, як в Україні».

І додала: «А чому ж тоді раз по раз відбуваються ці всі сплески зі словами про дискримінацію? А вони й будуть відбуватися, бо українці – слабаки, бо українці дозволяють собі сісти на голову, бо українці мовчать, як телята. Тому такі «наїзди» продовжуватимуться ще і ще».

Джерело: ВГОЛОС

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist