Новини

“Нікому не потрібна така прокуратура. Нічого вирішити не можуть”, – генпрокурор Рябошапка про намір “слуг народу” відправити його у відставку

0

Прогрес у справах “Приватбанку”, “Укрнафти” і відсутність можливості “порішати” стали причиною наміру змінити керівництво ГПУ.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на “Чесно”, саме так пояснив генпрокурор Руслан Рябошапка ініціативу нардепів від “СН” відправити його у відставку.

“Це політизація роботи. Нікому не потрібна така прокуратура. Нічого вирішити в цій прокуратурі вони не можуть. Вони бачать, що нічого не можуть вирішити в НАБУ. І коли є така конструкція, коли НАБУ працює разом з Офісом прокурора і це може дати неприємні наслідки для деяких олігархів і їхніх підручних, то це у них викликає занепокоєння. Ще є хороший прогрес у справі “Приватбанку”, “Укрнафти” і всі ці речі змушують деяких людей рухатися швидше і цинічніше”, – сказав Рябошапка.

“Ті депутати, які ініціювали це, і є пов’язаними з тими людьми, які бояться цих справ”, – сказав генпрокурор у відповідь на запитання, що його відставка ініційована депутатами від “Слуги народу”.

Зокрема, йшлося про нардепів Максима Бужанського та Олександра Дубінського.