Різне

Німеччина відмовила Росії у головній вимозі щодо “Північного потоку-2”

0

Федеральне мережеве агентство ФРН відмовило компанії Nord Stream 2 AG у виведенні проєкту “Північного потоку-2” з-під правил оновленої Газової директиви ЄС.

Про це сказано в опублікованому в п’ятницю, 15 травня, рішенні регулятора, повідомив ТАСС. Таким чином у Кремля відібрали можливість використовувати трубу для “газового шантажу”.

“Колегія номер сім 15 травня відхилила клопотання компанії Nord Stream 2 AG на звільнення частини “Північного потоку-2″, що пролягає в територіальних водах Німеччини, від регулювання”, – відзначається в ньому.

Чому Росії відмовили

Необхідною умовою для того, щоб россійський трубопровід не підкорявся правилам оновленої Газової директиви було завершення його будівництва до 23 травня 2019 року.

“У випадку з “Північним потоком-2″ це не так”, – вважають у відомстві.

У чому суть Газової директиви

Росія прагне добудувати газопровід “Північний потік-2” в обхід України, щоб використовувати його як засіб монопольної поставки газу в держави Європи і при необхідності диктувати політичні вимоги (так званий “газовий шантаж”).

У Європі це розуміють, а тому поставили умову, що в жодного газопроводу не може бути одного користувача.

В оновлених правилах Газової директиви вказали, що оператори трубопроводів, що проходять в морській економічній зоні країн ЄС, зобов’язані резервувати до 50% потужностей газової магістралі для прокачування палива від альтернативних постачальників.

Росія намагалася звільнити “Північний потік-2” від цього правила. Але їй відмовили.

Джерело: OBOZREVATEL

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist