Новини

Нинішня українська влада поводиться зухвало і агресивно, вважаючи, що суспільство повинно заткнутися, і мовчки виконувати всі приписи – Подоляк

0

Михайло Подоляк на своїй сторінці в «Фейсбук» зазначив, що українське суспільство сьогодні дратують практично всі ініціативи, які виходять від команди Володимира Зеленського. Політтехнолог вважає, що причина цього роздратування в повній відсутності розвитку. В ініціативах, що виходять від нинішньої влади, є тільки лише придушення.

Будь-яка з ініціатив команди президента націлена виключно на придушення в репресивної формі тієї чи іншої соціальної групи, а також на відбирання у них додаткових коштів. При цьому нинішня влада поводиться зухвало і агресивно, вважаючи, що суспільство повинно просто заткнутися, і мовчки виконувати всі приписи.

Така нахабність і безцеремонне поведінка пояснюється високим рейтингом Зеленського. Саме тому представники його команди ігнорують спроби суспільства щось обговорити. Ніхто ніяких коректив вносити не збирається, і в цьому можна не сумніватися. Швидше навпаки – потрібно готуватися е ще більш сильному закручування гайок. Фіналом цього, як нескладно здогадатися, буде жорсткий прямий конфлікт між суспільством і владою.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16