Новини

Нинішня українська влада поводиться зухвало і агресивно, вважаючи, що суспільство повинно заткнутися, і мовчки виконувати всі приписи – Подоляк

0

Михайло Подоляк на своїй сторінці в «Фейсбук» зазначив, що українське суспільство сьогодні дратують практично всі ініціативи, які виходять від команди Володимира Зеленського. Політтехнолог вважає, що причина цього роздратування в повній відсутності розвитку. В ініціативах, що виходять від нинішньої влади, є тільки лише придушення.

Будь-яка з ініціатив команди президента націлена виключно на придушення в репресивної формі тієї чи іншої соціальної групи, а також на відбирання у них додаткових коштів. При цьому нинішня влада поводиться зухвало і агресивно, вважаючи, що суспільство повинно просто заткнутися, і мовчки виконувати всі приписи.

Така нахабність і безцеремонне поведінка пояснюється високим рейтингом Зеленського. Саме тому представники його команди ігнорують спроби суспільства щось обговорити. Ніхто ніяких коректив вносити не збирається, і в цьому можна не сумніватися. Швидше навпаки – потрібно готуватися е ще більш сильному закручування гайок. Фіналом цього, як нескладно здогадатися, буде жорсткий прямий конфлікт між суспільством і владою.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist