Суспільство

“Ніякої “зради”, просто життя”. Ще одна нардепка заявила про складання мандата

0

Народна депутатка від “Батьківщини” Ольга Бєлькова планує скласти депутатський мандат.

Першим про це з посиланням на джерела в апараті парламенту повідомило видання “Главком”. Згодом сама Бєлькова підтвердила інформацію “Українській правді”.

“Так, я планую скласти мандат. Але не буду давати пояснень до офіційного виступу. Ніякої “зради”, просто життя”, – сказала депутатка.

Бєлькову обрали до парламенту за списком “Батьківщини”, вона була №17.

Після складання нею мандата в парламент має зайти Сергій Євтушок – №25 у списку. Він був депутатом у попередньому скликанні Ради, входив у фракцію “Батьківщина”. У 2010–2014 роках Євтушок був мером міста Сарни Рівненської області.

Бєлькова – депутатка Верховної Ради трьох останніх скликань. У парламенті VII скликання вона входила у фракцію УДАР, у парламенті VIII – у фракцію Блоку Петра Порошенка.

Зараз фракція “Батьківщина” складається із 24 депутатів.

Бєлькова стала другим народним депутатом, який протягом останнього тижня оголосив про намір скласти мандат. 11 червня відповідну заяву зареєстрував народний депутат від “Голосу” Святослав Вакарчук.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist