Суспільство

“НКВД би позаздрило…”: Поліція провела нахабний обшук в помешканні українського військового

0

Ранок 10 липня почався з обшуків у ще одного учасника російсько-української війни Гаркавенка Валерія, що служив навідником ПКМ у 79 окремій десантно-штурмовій бригаді Миколаєва, інформує Думка.

Працівники правоохоронних органів приїхали, нібито, по заяві аноніма, що розповів про незаконне зберігання зброї. Доки Валерій був у будинку і показував власну зброю, один із працівників поліції з понятим, оглядали подвір’я самостійно. Слідчі перевернули все в будинку та на подвір’ї і так нічого й не знайшовши, поїхали. Досі не відомо, хто понесе відповідальність за наклеп та моральну шкоду.

Військові припускають, що такими діями в ДБР хочуть скомпрометувати генерала Забродського, під чиїм керівництвом служив десантник Валерій. Зрозуміло одне, нинішня влада взялася активно переслідувати ветеранів та патріотично налаштованих активістів. Правоохоронна система діє в інтересах окупанта, дискримінуючи та демотивуючи українських військових.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist