Суспільство

Нова генпрокурорка Венедіктова прагне чимшвидше ув’язнити Стерненка, – Трепак

0
Колишній заступник генерального прокурора Віктор Трепак заявив, що нова керівниця Офісу генпрокурора Ірина Венедіктова вимагала оголосити про підозру громадському активісту та ексголові одеського “Правого сектора” Сергію Стерненку

Про це він розповів в інтерв’ю Українській правді, передає Еспресо.TV.

Йдеться про третій замах на Стерненка, коли той захищаючись від нападників, завдав одному смертельне поранення.

“Саме із-за цієї справи у мене стався серйозний конфлікт з новим генпрокурором. Венедіктова проявила величезний інтерес до цієї справи й при першій же розмові про нього сказала мені, що потрібно негайно повідомити Стерненку про підозру у вчиненні злочину”, – зазначив Трепак.

За його словами, він був вражений такою постановкою питання.

“Як можна говорити про підозру, не вивчивши справу і точно не знаючи її обставин?”, – сказав Трепак, відповівши Венедіктовій, що підстав для оголошення підозри немає, а значить вона буде незаконною.

Генпрокурорці така позиція не сподобалася.

“Була вкрай незадоволена моєю позицією”, – стверджує Трепак.

Після розмови з керівництвом відповідного департаменту і прокурорами, які ведуть цю справу, також було вирішено, що “підстав для повідомлення Стерненку про підозру у вчиненні будь-якого злочину немає”.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16