Різне

“Нова порція ва*ного лай*на на ТВ”: Медведчук і його слуги запустили новий телеканал

0

Як ОПЗЖ збирається зомбувати киян перед виборами і хто дозволяє ватний шабаш? Про це сьогодні в “Без цензури” із Мариною Данилюк-Ярмолаєвою.

Медіаокупація триває, цього разу – йдеться про запуск свіжого каналу Kyiv.live. Він належить ще одному нардепу партії Віктора Медведчука (і заодно товаришу Віталія Кличка) – забудовнику Вадиму Столару.

Нове творіння Олексія Семенова витягло на світ божий забутих і притрушених нафталіном зірок 90-х, але не обійшлося і без “преміум-гостя” за квотою Коломойського – Олександра Дубінського. Звісно, хто, як не він, краще розкаже про “соросят” і поганий МВФ?

Хто винен і що робити? Чому Нацрада дозволяє поширення ватного вірусу найбільшими містами України? Як зупинити цю медіаокупацію і кому за неї подякувати? Як гадаєте, хто має боротися із розростанням ватної медіаімперії?

Залишайте коментар, ставте лайк цьому відео та підписуйтеся на оновлення! Дивіться “Без цензури” – проєкт журналістських історій на Youtube спеціально для Цензор.НЕТ. Нічого особистого – тільки факти. Відвоюємо український Youtube разом!

 

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16