Блоги

Нова українська школа: Зе-модифікація. Шевченко=Монатік

0

Прямо зараз розгортається скандал: українським другокласникам в школі впарюють “оновлену й оптимізовану” лінійку геніїв українського народу – до Шевченка і Лесі доліпили ще Монатіка і Дорофєєву (котрі, до всього, ще й співають російською).

Батько другокласника Олексій Валигін з Вараша на Рівненщині виклав у ФБ фото “Робочого зошита” за 2-й клас під редакцією Н.Батуринської, виданий “Грамотою”. А там серед завдань – вимога до дитини “назвати українців, зображених на світлинах” і “розказати, що тобі про них відомо”.


Тобто, автори вважають, по-перше, що це постаті однакової вартості, однаково впізнавані. А по-друге, впевнені, що кожна восьмирічна дитина зобов’язана знати бодай щось про фігурантів отих двох останніх фото.


Громадськість вже оцінила цю диверсію: українці впевнені, що це не випадковий факап, типовий для нової влади. А закономірний результат свідомої роботи МОН і його нових очільників. В тому числі т.в.о. Шкарлета. Бо це не перший і не єдиний приклад появи вкидів різного ступеню дикості до навчально-виховного процесу від призначення т.в.о. і взагалі від приходу до влади Зекоманди.

Чекаємо на реакцію Шмигаля. Якщо вона буде, звісно. Бо насправді його навряд чи цікавить, чого там навчають в школі. І тим більше навряд команда “95 кварталу” бачить проблему в Монатіку поряд з Шевченком. Хіба що в форматі “Там мав бути Лисий/ Юзік / Вова!”.

Олексій Голобуцький