Політика

Нова заява Сивохо обурила Цимбалюка: журналіст красиво відповів коміку

0

Журналіст Роман Цимбалюк різко розкритикував радника глави РНБО Сергія Сивохо, який відзначився новим скандальною заявою про війну на Донбасі і про роль Росії, передає онлайн-видання Діалог.

Відомий український журналіст Роман Цимбалюк піддав різкій критиці радника глави РНБО Сергія Сивохо за інтерв’ю, в якому скандальний політик знову назвав війну з Росією «внутрішнім конфліктом».

Заяву він зробив в рамках свого блогу, відео якого було опубліковано на відеохостингу Youtube.

Цимбалюк процитував фрагмент інтерв’ю, в якому Сивохо говорить про окупацію Донбасу і як структуру війни виділяє три шари. При цьому, говорячи про протистояння Росії і України, Сивохо намагався не акцентувати увагу на окупаційних діях Москви.

Більш того, в своєму новому інтерв’ю Сивохо повторив тези російської пропаганди про те, що війна на сході України є частиною протистояння Росії і Заходу. Цимбалюка такі слова обурили: журналіст піддав коміка і продюсера різкій критиці, звинувативши в пособництві російським окупантам.

Також нагажаємо, що раніше Лідер «Опозиційної платформи – За життя!», нардеп Віктор Медведчук повернувся з Москви після консультацій з керівництвом країни-агресора і відверто закликав владу України до застосування сили і до репресій проти національно-патріотично налаштованих українців, політиків українських партій та ветеранів російсько-української війни, назвавши їх «партією війни», радикалами і фашистами.

Про це у своєму блозі пише блогер Юрій Тищук.

Він зазначає, логічно, що виникає лише одне запитання: скільки ще буде живий і на волі цей відвертий ворог України?

Він не тільки не має права представляти український парламент і виступати від імені України на міжнародній арені, він повинен понести найжорстокіше покарання за посягання на територіальну цілісність нашої держави і за пособництво агресору.

Зазначимо, після відвідування Медведчуком, Рабиновичем та іншими парламентарями «ОПЗЖ» Москви в Україні розгорівся справжній скандал.

Незважаючи на те, що це був приватний візит проросійських політиків, на телеканалах, які пов’язують з Медведчуком, щосили запустили ролики про те, що це був візит делегації ВР в Росії, що представляє весь народ України.