Суспільство

«Нові обличчя не розбираються в складних системах»: Арахамія пояснив призначення на держпосади колишніх регіоналів

0

Голова парламентської фракції “Слуга народу” Давид Арахамія заявив, що “нові обличчя” не дуже розбираються в складних ситуаціях, тому в Україні спостерігається тренд на досвідчених управлінців.

“І ось зараз справді не мода, а тренд, напевно, можна так сказати, на управлінців з досвідом. Вже немає ось цього, як казали, “нові обличчя, нова людина, він розбереться” тощо. Ми просто бачимо, що це не дуже працює в складних системах. Якщо це складна система”, – сказав Арахамія в ефірі телеканалу “112 Україна” ввечері 19 червня.

Зазначимо, що днями довкола крісла міністра освіти і науки розгорівся скандал через кандидатуру ректора Чернігівського національного технологічного університету Сергія Шкарлета, якого хочуть призначити тимчасовим виконувачем обов’язків міністра освіти і науки. Для цього в МОН введуть нову посаду заступника міністра з євроінтеграції, на яку і призначать Шкарлета. А потім на нього покладуть обов’язки міністра освіти і науки.

Джерело: ZN.UA

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist