Суспільство

Нові рейтинги: Зеленський і “слуги” втрачають довіру, а їхні виборці тікають

0

Як пише Ліга.нет, Президент втрачає підтримку тих, хто незадоволений курсом на ЄС, вважає Володимир Паніотто.

Підтримка виборців, яку втрачає президент  Володимир Зеленський, переходить до проросійських політичних сил. Про це заявив генеральний директор Київського міжнародного інституту соціології  Володимир Паніотто  в інтерв’ю  Укрінформу.

“Зменшення рейтингу Зеленського призводить до того, що його голоси йдуть не до Голосу або Порошенка. Все, що він втрачає, отримує, наприклад, партія Шарія, яка зараз підвищила істотно свій рейтинг”, – стверджує Паніотто. За даними соціолога, партія Шарія знаходиться на межі проходження в Раду.

За словами Паніотто, іншою політичною силою, яка виграє від падіння рейтингу Зеленського, є  ОПЗЖ. “Ті 26%, які розчарувалися в чинному президентові, стали переважно виборцями Бойка (одного з лідерів ОПЗЖ – ред.). Це ті самі люди, які незадоволені курсом на ЄС”, – заявив він.

Паніотто підкреслив, що в умовах війни з Росією проєвропейські сили більше критикують компромісну влада, а не відкрито проросійських політиків. “Є ж реально проросійські політичні сили, вони самі про це говорять, вони виступають, вони туди їздять, вони зустрічаються з лідерами країни-агресора, але до них чомусь менше претензій”, – зазначив соціолог.

  • На початку червня президентський рейтинг Зеленського склав 37,6%, знизившись на 5% з середини квітня – дані КМІС.
  • За тим же опитуванням, рейтинг ОПЗЖ виріс із квітня на 2,1%, партії Шарія – на 0,9%.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist