Новини

“Нові санкції США проти РФ”: “Роснефть” Сечіна за мить втратила 4 млрд. доларів

0

Вартість енергетичного гіганта країни-агресора Російської Федерації компанії «Роснефть» обрушилася на 5,2 відсотка після того, як з’явилася загроза з боку Сполучених Штатів Америки ввести санкції, про що розповіло видання Finanz.ru.

Як відомо, радник президента Сполучених Штатів Америки Роберт О’Брайен розповів про те, що відносно РФ можуть введені чергові санкції. Він підкреслив, що компанія з Росії може досить сильно постраждати через свого співробітництва з венесуельським диктатором Ніколасом Мадуро. Радник Трампа заявляв: «Ми даємо зрозуміти російським компаніям, що їх підтримка … А диктатор з Венесуели – це не просто бізнес-рішення, але це аморально, якщо враховувати те, що це несе народу Венесуели». Також американець додав, що компанії з Росії надається лише кілька тижнів для того, щоб самостійно відмовитися від ідеї взяти під власний контроль державне підприємство з Венесуели PDVSA. Якщо ж цього не відбудеться, то відповідні дії вже зробить США.

Варто відзначити, що після таких слів політика з США акції «Роснефти» почали стрімко падати. Буквально за все за чотири години компанія втратила 255 млрд російських рублів (4 мільярди доларів). За оцінками фахівців, удар по «Роснефти» може бути завдано вже через місяць, коли буде опублікований новий пакет санкцій відносно Венесуели