Новини

Новий керівник «Енергоатому» запросив щомісячну зарплату в 1,6 млн грн

0
Петро Котін 2 квітня став тимчасовим виконувачем обов’язків директора концерну.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Виконувач обов’язків директора НАЕК «Енергоатом» Петро Котін запросив щомісячну зарплату в 1,6 млн грн. Про це на своїй сторінці у Facebook написала народний депутат України Ольга Василевська-Смаглюк, інформує Главком.

«Мені подобається, як у владу приходять люди. Нічого видатного не зробили, а насамперед вибивають собі шалену зарплату. Ось новий голова «Енергоатому» Петро Котін на Кабміні поставив питання про підвищення собі зарплати до 1 млн 600 тис. грн на місяць», – написала Василевська-Смаглюк.

Депутатка додала, що Котін 2 квітня став тимчасовим виконувачем обов’язків директора концерну, при цьому ще жодних результатів роботи не показав. «Нічого не досяг», – написала Смаглюк.

Раніше Кабінет міністрів України звільнив президента ДП «НАЕК «Енергоатом» Юрія Недашковського.

У Міненерго повідомляли, що причинами цього є невиконання фінансових планів, підозра у розкраданні державних коштів та неефективний менеджмент.