Новини

Новий кредит МВФ Україні відкладається через зміну уряду, – Bloomberg

0
Переговори України з Міжнародним валютним фондом затягуються через відставку уряду Олексія Гончарука

Про це повідомляє Bloomberg.

МВФ стурбований зміною влади в Україні та впливом олігархів на Кабмін. В результаті кредит в $5,5 млрд затримується на місяці.

Зазначається, що уряд Гончарука подобався інвесторам, а генпрокурора Руслана Рябошапку підтримували на Заході. Тепер же, інвестори бояться, що з новим урядом Дениса Шмигаля в політику повернеться вплив олігархів.

Після відставки Кабміну, яка призвела до падіння облігацій, новий міністр фінансів Ігор Уманський прагнув швидше продовжувати співпрацю з МВФ. Кредит у $5,5 млрд від МВФ, який Україна планувала отримувати, є критично важливим для майбутніх інвестицій.

Проте, у Oxford Economics відзначають, що останні перестановки в українській владі лише збільшують ризик провалу запланованих реформ. Це істотно уповільнить переговори з МВФ.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16