Політика

Новий міністр економіки Петрашко “забув” задекларувати житло в Москві

0

Новий міністр економіки, торгівлі і сільського господарства Ігор Петрашко не вніс до декларації два елітних авто, будинок під Києвом і квартиру в Москві, частка в якій належить його дружині.

Як передають «Схеми», Петрашко «забув» вказати будинок в котеджному містечку «Сонячна долина» в селі Романків Київської області, яким за документами володіє його дружина, громадянка Росії. Площа нерухомості становить 409 квадратних метрів.

Петрашко "забув" задекларувати житло під Києвом і в Москві

Петрашко "забув" задекларувати житло під Києвом і в Москві

Журналісти з’ясували, що за дружиною міністра також числиться третина квартири в 109 квадратних метрів в Донському районі Москви. Житлом також володіють її мати і брат. Кадастрова вартість квартири, згідно з документом, більше 18 мільйонів рублів. Зараз це майже 200 тисяч доларів.

Петрашко "забув" задекларувати житло під Києвом і в Москві

Також у Петрашко виявили в реєстрі МВС два позашляховика: Suzuki Vitara S (2016 випуску) і Land Rover Range Rover Sport (2017 випуску).

Сам міністр пізніше заявив журналістам, що не встиг заповнити декларацію через «брак часу» і запевнив, що внесе всі відомості, коли збере необхідні документи.

Петрашко "забув" задекларувати житло під Києвом і в Москві

 

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16