Новини

Новий очільник МЗС Кулеба не виключає відновлення водопостачання у Крим і авіасполучення з РФ

0

Повернення послів, відновлення авіасполучення з Росією і подачі вода в окупований Крим є інструментами деокупації України.

Про це заявив новопризначений міністр закордонних справ Дмитро Кулеба в ефірі одного з телеканалів.

«Безумовно, країні необхідні дві стратегії: деокупація Донбасу і Криму. Є ще одна стратегія, яка фундаментальна для перших двох, — це залучення інвестицій і відродження української промисловості. Тому що бідна економіка без грошей не створює сильної держави, тоді як слабкій державі дуже складно бути сильною на зовнішній арені. Тому сценарії можуть розглядатися різні. Це простір дипломатії — знаходити компроміс. Але кінцева мета одна — відновлення територіальної цілісності України і вихід країни-окупанта з нашої території. Усе інше — це предмет переговорів», — сказав Дмитро Кулеба.

Ще одним інструментом деокупації міністр назвав питання подачі води в окупований Росією Крим.

«Питання подачі води в окупований Крим — це інструмент деокупації. Я маю на увазі, що відповідь на це питання — давати чи ні — повинно розглядатися як інструмент деокупації», — сказав він.

Міністр заявив, що 5 березня докладно обговорював у Міністерстві закордонних справ з колегами питання Криму, а 6 березня, після повернення президента Володимира Зеленського та його команди з Полтави, буде обговорювати з ними пошук оптимальних моделей.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16