Новини

Новий прем’єр Шмигаль виступив за подачу води до Криму

0

Новий прем’єр-міністр України Денис Шмигаль виступив за відновлення подачі води в окупований РФ Крим.

Про це глава уряду заявив в ефірі ток-шоу “Право на владу” у четвер, 5 березня. Він підкреслив, що в Криму живуть українці, яких не можна кидати.

“Неподача води призведе до гуманітарної катастрофи. Там живуть українці. Ми не перекриємо воду для українців. Крим – це Україна! Там живуть українці. Окупант не може нести відповідальність за українців, які там живуть”, – заявив Шмигаль.

Він також запевнив, що вода буде подаватися для споживачів, а не військових баз і підприємств окупованого півострова. На питання, як він розрізнить воду з одного каналу, Шмигаль чітко відповісти не зміг.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16