Суспільство

Новообраний президент Молдови висловилася за виведення російських військ з Придністров’я

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Обраний президент Молдови Майя Санду виступає за виведення російських військ з невизнаного Придністров’я . Про це вона сказала на великій пресконференції в Кишиневі, повідомляє Newsmaker.

Санду нагадала, що в Придністровському регіоні є і оперативна група російських військ і миротворці.

“Не було договору і двосторонньої угоди про знаходження оперативної групи військ у Придністров’ї . … ОГРВ необхідно вивести з території Молдови”, – заявила Санду.

Президент Молдови додала, що про місію миротворців є договір 1992 року між Росією і Молдовою. “Але, так як давно немає небезпеки військових дій, цю місію потрібно зробити цивільною під егідою ОБСЄ. Це позиція Молдови, яку я підкреслюю”, – сказала Санду.

Разом з тим вона наполягає на виведенні військ РФ.

“Буду працювати з Росією стільки, скільки потрібно, щоб вирішити питання вивезення зброї і виведення військ”, – зазначила Санду.

  • Обраний президент Молдови Майя Санду радить Україні врахувати досвід її країни, якій не допоміг “м’який підхід” у врегулюванні конфлікту в Придністров’ї.

Джерело

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16