Події

“Ну що, де твій статус?”: Алієв публічно посміявся над Пашиняном

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Президент Азербайджану Ільхам Алієв після підписання мирної угоди щодо Нагірного Карабаху висміяв прем’єр-міністра Вірменії Нікола Пашиняна.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, під час свого відеозвернення Алієв зазначив, що в підписаному документі немає жодного слова про статус Нагірного Карабаху.

“У цій заяві немає жодного слова про статус Нагірного Карабаху … Жодного слова немає, Пашинян? Що ж трапилося? Що це, Пашинян? Ти збирався прокласти дорогу в Джебраїл. Танцював, що ж зі статусом? Статус пішов до біса, провалився, розлетівся в пух і прах. Немає його і не буде”, – сказав він.

Раніше глави Росії, Вірменії та Азербайджану ухвалили спільну заяву про припинення вогню в Карабасі з 10 листопада.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16