Політика

Нусс: сьогоднішні події неабияк налякали Зеленського, тому той екстрено збирає силовиків, щоб вирішити, як “погасити” протест

0

Політичний аналітик Павло Нусс пише на своїй сторінці в Facebook, на фото, яке вже потрапило в мережу, лише частина українців, які зібралися на вулицях Інститутській і Банковій біля стін ОП в знак протесту. Уже є перші постраждалі під час акції на підтримку Сергія Стерненко та інших політичних в’язнів.

Нусс зазначає, відразу кілька телеканалів в режимі онлайн транслюють події біля ОП, і ще раз, потрібно віддати належне лідеру «ЄС» Порошенко за надану політичну, і дипломатичну, інформаційно-організаційну підтримку раніше грубо критикував його активісту. В офісі партії «ЄС» і Петра Порошенка вважають, що несправедливим обвинувальним вердиктом і арештом тих, хто захищав Україну, Зеленський і п’ята колона виступила проти кожного захисника України. За ґрати кинули українського активіста, а Медведчук і Козак, які фінансували бойовиків і проти яких РНБО ввів санкції, досі на волі.

Аналітик зазначає, зараз складно спрогнозувати, чим і як, і коли закінчиться протистояння пасіонарної, української патріотичної громадськості та абсолютно антиукраїнської влади, але точно можна сказати – сьогоднішні події неабияк налякали Зеленського, який, ймовірно, сьогодні ж збере екстрену нараду з силовиками і своїм оточенням , на якому буде вимагати «погасити» протест.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16