Новини

Нусс: Зеленський йде шляхом пізнього Януковича, тому також і закінчить

0

Народного депутата «Європейської Солідарності» Софію Федину викликали в ДБР для вручення підозри про нібито загрозу президенту Володимиру Зеленському. Абсолютно зрозуміло намір влади на чолі Зеленським придушити свободу слова в Україні, і переслідувати волонтерів, патріотів Софію Федину і Марусю Звіробій. Це яскраве свідчення того, що ці люди, які сьогодні отримали владу, прийдуть за кожним, хто посміє критикувати їх дії, незважаючи на те, що ці самі руйнують основи української державності. Таку думку в своєму блозі висловив політичний аналітик Павло Нусс.

На його думку, президент Володимир Зеленський йде шляхом пізнього Януковича, отже, такий же кінець, як і Януковича чекає шостого президента.

Павло Нусс зазначає, тепер саме час побачити в дії інші патріотичні сили, які повинні виступити з негайним закликом до людей на Банковій схаменутися і перестати переслідування опозицію, ветеранів, волонтерів, українських музикантів, художників.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist