Війна

“Нужно звонить Баканову?” Зеленський звільнив скандального голову СБУ Кіровоградщини, але йому готують нову посаду

0

Президент України Володимир Зеленський звільнив начальника Служби безпеки України у Кіровоградській області Олексія Петрова, інформує 24 канал. Журналісти звинувачують його у тому, що він перед президентськими виборами приватизував службову квартиру у центрі Києва на 170 квадратних метрів.

Указ про звільнення Олексія Петрова вже опублікував Офіс Президента України.

За даними журналістів Bihus.info, він перед першим туром президентських виборів приватизував величезну квартиру у центрі Києва.

Свідоцтво на право власності йому видали у день першого туру – 21 березня 2019 року. Лише 22 травня 2018 року цю ж квартиру було включено до переліку службових квартир Служби безпеки України.

Водночас раніше стало відомо, що Кабмін погодив кандидатуру Олексія Петрова на пост голови Закарпатської облдержадміністрації. Тепер питання лише за указом президента.

Цікаво, що за даними журналістів, Петрова на цей пост лобіює особисто голова СБУ Іван Баканов. Після призначення останнього навіть з’явилася інформація, що Петрова призначать його заступником. Втім досвідченого спецслужбівця відправили у Кропивницький.